تراولزادز

جستجوی تور

درباره ما

سایت " تراولزادز " به عنوان دستیار کارگزاران آژانس های مسافرتی و مسافران و گردشگران ایجاد شده است.


در این سایت ، مراکز اقامتی شامل : هتل ، هتل آپارتمان ، سوئیت و ویلا که تحت گارانتی آژانس های مسافرتی هستد و همچنین تورهای مسافرتی داخلی و خارجی ، ارائه دهندگان ویزا و همچنین نیازهای تامین نیروی انسانی در قالب کار و کارمندیابی ، بلیط هواپیما و قطار ، خدمات مسافرتی ، اجاره خودرو ، بانک کانال های تلگرامی مسافرتی و .... در معرض دید مسافران و همکاران آژانسی قرار می گیرد.


در تراولزادز به گونه ای برنامه ریزی شده است که تا زمانی که بتوان خدمتی جدید به همکاران آژانسی ارائه داد ، این بستر فراهم شده که سیستم نرم افزاری آن ارتقاء داشته باشد و توسعه خدمات را شاهد باشیم . ( در حال حاضر تراولزادز به نسخه سوم  خود رسیده است )
مزایایی استفاده از تراولزادز برای مسافران و آژانس ها :


1) همکاران می تواند از تراولزادز به عنوان ابزاری در جهت اطلاع رسانی به صورت کاملا رایگان استفاده کنند. و مراکز اقامتی ، تورها و خدمات خود را به مسافران و همکاران معرفی کنند.


2) مسافران می توانند بدون واسطه و پایین تر از قیمت برد هتل ها ، اقامت ارزانتری داشته باشند و همچنین برای تورهای خود به انتخاب مناسبی برسند.


3) کلیه اطلاعات ثبت شده شامل مراکز اقامتی ، تور ، ویزا ، کار و کارمندیابی در پایان هر روز به لیست 10 هزار پست الکترونیکی آژانس های مسافرتی و بیش از 650 گروه تلگرام مسافرتی و خانوادگی و تبلیغاتی ارسال می شود .


4) کلیه اطلاعات ثبت شده به صورت دائمی و به لحظه در کانال تراولزادرز درج می شوند.


5) استفاده از بستری که در خدمت همکاران آژانسی و مسافران تهیه شده و خدمات کاملا رایگان ارائه می دهد بی سابقه بوده و موارد مشابه عموما در ازاء وجه و یا در قالب امتیاز و .... اقدام به ارائه خدمات به همکاران می کنند.
ما معتقدیم همیشه در کنار مسافران و کارگزاران آژانسی قرار داریم و مقابل کسی نیستیم و از تمامی همکاران مسافرتی و حتی سایتهایی که خدمتی مشابه ما انجام می دهند حمایت می کنیم و آنها را رقیب خود نمی دانیم.